השוואת מרפאות ומחירים לניתוחים בריאטריים

ניתוחים בריאטריים

אחוז משמעותי מהאוכלוסיה סובל ממשקל עודף או השמנת יתר, מצבים שמחייבים פעמים רבות פתרון בהקדם האפשרי. כאשר הדיאטה אינה עוזרת או כשיש צורך בפתרון מקיף ומיידי יותר, עולה המחשבה על ניתוחים בריאטריים.

מאילו מאכלים יש להימנע לאחר ניתוח בריאטרי לקיצור קיבה

ניתוח בריאטרי לקיצור קיבה

ניתוח בריאטרי לקיצור קיבה, נמצא כיעיל ביותר לצורך הפחתה במשקל לאורך זמן. מעבר לכך, ניתוחים אלה ידועים גם ביכולתם לסייע לצורך טיפול יעיל בתופעות רפואיות נוספות הנלוות להשמנה בין אם מדובר בסוכרת, כבד שומני או מחלות דם כאלה ואחרות.

האם יש דבר כזה גלולה לקיצור קיבה?

גלולה לקיצור קיבה

לכל מי שאי פעם תהה אם הפחתת משקל יכולה להיות קלה כמו בליעת גלולה, מחקר ראשוני מצביע על סיכויים טובים ביותר לתשובה חיובית-גלולה לקיצור קיבה. הליך חדש זה מבוצע באמצעות בלון קיבה ארוז בתוך כמוסה בגודל סטנדרטי, המחוברת לקטטר זעיר.

ניתוח מעקף תריסריון לסובלים מהשמנת יתר

ניתוח מעקף תריסריון

ניתוח מעקף תריסריון הוא ניתוח בריאטרי הנחשב לרדיקלי יחסית לניתוח שרוול או ניתוח טבעת מתכווננת כשלמעשה ניתוח השרוול היווה בעבר את החלק הראשון בסוג ספציפי של ניתוח מעקף תריסריון. כבר כאן ניתן להבין כי ישנו יותר מניתוח אחד שנופל תחת ההגדרה של ניתוח מעקף תריסריון כשבגדול מדובר על שני ניתוחים להלן:

פעילות גופנית לאחר ניתוח בריאטרי – מומלץ להתחיל פעילות לאחר שבועים לאחר מפגש עם רופא

קיצור קיבה וירטואלי

חלק ניכר מהאנשים מסוגלים לרדת במשקל, אך רבים לא מצליחים לשמור על המשקל החדש אליו הגיעו תוך השקעת מאמצים רבים. נכון להיום קיים בידינו מידע רב בנוגע לכך שפעילות גופנית היא המנבא הטוב ביותר לשמירה על משקל היעד לאחר שהושג כשרוב המידע מגיע ממחקרים תצפיתיים שמצאו כי עיסוק בפעילות גופנית מנעה עלייה חוזרת במשקל.