לרדת במשקל

לא מצליחה לרדת במשקל ומרגישה תקועה? מחפשת דרך מהירה ואפקטיבית לטפל בהשמנת יתר? לחוצה למצוא "דיאטת אינסטנט", כזו שתגרום לך להשיל במהירות הבזק את כל הקילוגרמים העקשניים, ויהי מה?

הגעת למקום הנכון!

אז רגע לפני שאת מאמצת דיאטת הרזייה שיכולה לפגוע לך בבריאות, שבסופה תעלי את כל הקילוגרמים בתוספת כמה אקסטרה, ואף בקצב יותר מהיר ממה שלקח לך להוריד אותם – חשוב שתפנימי למה ואיך צריך לרדת במשקל בצורה מאוזנת ובריאה.

רוצה לדעת איך לרזות נכון?

אם גם את סובלת מהשמנה ותוהה איך לרדת במשקל בצורה יעילה, תדעי שאת לא לבד. בישראל כמחצית מהאוכלוסייה מוגדרת כסובלת מעודף משקל ואחד מכל 4 מהישראלים מעל גיל 18 סובל מהשמנת יתר. לכן סביר להניח, שגם את כמו רבים אחרים ניסית להתמודד עם הבעיה לא אחת, וכבר יישמת בעבר דיאטות בזק, ואולי אפילו ניסית שיקויים שונים וכדורי הרזייה טבעיים. אך תני לי לנחש – בסופו של דבר עלית הכל בחזרה תוך זמן  קצר יחסית, לא?

אז האם תהיי מוכנה לשקול ברצינות להתחיל תהליך מבוקר של ירידה במשקל, עם ליווי צמוד ופיקוח של אנשי מקצוע מומחים, שיתאימו לך תוכנית טיפול בהשמנת יתר מקיפה וישימה לירידה במשקל, בהתאמה אישית לצרכים האינדיבידואליים שלך, לסגנון החיים שלך, להעדפות התזונתיות שלך, למדד מסת הגוף שלך, לקצב חילוף החומרים והרכב הגוף שלך? כזו שתביא לתוצאות משמעותיות שישמרו לשנים ארוכות?

אמרי כן!

איך לרדת במשקל באופן שמתאים לך אישית

מחקרים כבר הראו כי הדרך היעילה ביותר לירידה במשקל ולשמירה על התוצאות, היא   באמצעות תכנית טיפול אינדיבידואלית, אשר מותאמת אישית לכל מטופל ומטופלת על ידי צוות רב-תחומי, הכולל רופאים מתחום השמנת היתר ודיאטנים קליניים. אנשי מקצוע מומחים אלו, ידעו כיצד לתמוך בך ולסייע לך להציב יעדים ישימים לירידה במשקל גם לטווח הקרוב וגם לטווח הרחוק, כי פירוק המטרה הסופית ליעדים קטנים, תסייע לך לפעול שלא מתוך אימפולסיביות.

בבניית תוכנית ההרזיה המדויקת לך, תלמדי איך לרדת במשקל תוך התחשבות באורח החיים וסדר היום שלך, הרגלי התזונה והאכילה שלך, מצבך הבריאותי ובדיקות הדם שלך, תרופות לירידה במשקל שאת לוקחת, סוגי המזון הספציפיים שאת אוהבת ואלה שלא כל כך, וחשוב לא פחות – ההרגלים היומיומיים שתהיי מוכנה לשנות (ואלה שלא) – והכל בהתאם ליעד המשקל שאת רוצה להציב לעצמך.

רעב, שובע ואכילה רגשית

הערך המוסף של רופא מלווה, הוא האפשרות להתאים לך טיפול תרופתי שיתמקד בוויסות מנגנוני הרעב והשובע, כדי שתוכלי לשלוט בתיאבון שלך טוב יותר בזמן אכילה רגשית. הליווי המקצועי יסייע בהתמודדות גם עם אתגרים מנטליים, כגון ירידה במוטיבציה, אמונות מכשילות, קשיים בהתמדה, דפוסי חשיבה חבלניים, וכדומה. אנשי המקצוע יסייעו לך לזהות דפוסי אכילה לא רצויים ויתנו לך כלים שיגעו ברבדים העמוקים כדי שתסגלי גישות חשיבה חדשות והתנהגות שתומכת ומשרתת את התהליך.

בין היתר תלמדי כיצד לשמור על המשקל החדש ללא תלות בתפריט מגביל מסוים, אלא דרך למידת העקרונות הנכונים לך אישית ולצרכים האינדיבידואליים שלך. כל זאת

גם בימים לא שגרתיים, כגון סופי שבוע, חגים אירועים ובילויים. לכן, אם ניסית כבר הכל ואת עדיין לא מצליחה לרדת במשקל – כדאי שהפעם תנסי דווקא את הדרך הייחודית הזאת, שמטרתה לא רק לתת מענה של איך לרדת במשקל, אלא בעיקר איך לשמר את התוצאות לטווח הארוך כחלק מאורח חיים בריא.

מאמר זה נכתב עבור המרכז הרפואי לטיפול בהשמנה – ד"ר רז, המרכז מתמחה בהענקת טיפול רפואי מותאם אישית בהשמנת יתר.

מעוניינים לשמוע עוד? צרו קשר עוד היום 9637* או השאירו פרטים באתר

שתפו:

לוח עניינים
עדיין לא הצטרפת לקבוצת הפייסבוק הפעילה?
הכנסו לקישור והגישו בקשה להצטרף, בקבוצה תמצאו דיונים וחוויות אודות כלל התרופות לירידה במשקל