טיפים לירידה במשקל

שבעה טריקים מהמטבח המסייעים לירידה במשקלאחת השיטות הקלות ביותר לחסוך קלוריות, היא לבשל את הארוחות בבית. אך מגבלות הזמן ואחריות העבודה והמשפחה מונעות במקרים רבים את אפשרויות האכילה בבית.

מאמר זה סוקר מספר טיפים לירידה במשקל דרך המטבח שיכולים לסייע, ועם הכלים הנכונים, תוכלו לפשט את הכנת הארוחות, לקצר את זמן הבישול, וליהנות מארוחות בריאות, תוך כדי השגת מטרות הירידה במשקל.

טיפים לירידה במשקל דרך המטבח:

1. כלים קטנים יותר

אחת השיטות הטובות ביותר להפחתת קלוריות וירידה במשקל היא פשוט לאכול את הארוחות במנות קטנות יותר. באמצעות שימוש בצלחות, קערות וכוסות קטנות יותר, ניתן להגיע למשקל בריא.

אם אין לכם את הגדלים האלו, חפשו מבצעי מכירות בחנויות או באינטרנט על מנת למצוא את הפריטים במחירים סבירים.

2. מכשיר אידוי ירקות

זהו טיפ עיקרי ברשימת הטיפים לירידה במשקל שלנו. לעומת טיגון, אידוי היא אחת השיטות הבריאות ביותר לבשל כשרוצים לרדת במשקל ולהפחית את הקלוריות במתכונים. פשוט משתמשים בסיר קיטור חשמלי, שהוא כלי שימושי למטבח.

קיימים מותגי סירי אידוי רבים, ידידותיים למשתמש, המאפשרים לבשל ירקות, דגנים מלאים ודגים ללא תוספת שמן או שומן. ניתן אפילו להשתמש במרק מהביל או במים להשגת יותר טעם.

3. סיר חרס

מסייע לירידה במשקל באמצעות בישול איטי. זהו כלי מטבח נהדר המאפשר להרכיב את כל החומרים, ומספר שעות לאחר מכן, יש ארוחה שלמה מבושלת.

סירי חרס נהדרים להכנת מרקים ותבשילים, ובישול דגנים מלאים ושעועית. זוהי שיטה נוספת להפחתת קלוריות, היות ואין צורך בשומנים נוספים.

4. מאזני מטבח

אחד המחסומים הגדולים לשמירה על משקל בריא הוא שליטה על גודל המנות. מאזני מטבח הם כלי נהדר לקבלת גודל המנות מופחתות הקלוריות.

היכולת להעריך באופן אובייקטיבי את האוכל שאתם מבשלים ואוכלים, יכולה לסייע לכם לאמוד כמה קלוריות וכמה חלבון תאכלו לאורך היום.

5. תרסיס שמן

קל להפחית את כמות השמן בצלחת, וכשזה מגיע לשמירה על משקל בריא, זהו מכשיר בטוח. שיטת ריסוס שמן יכולה להפחית את צריכת השמן בשמונים אחוזים.

כך שבמקום להשתמש בבקבוקים להזלפת כמויות בלתי מבוקרות של שמן להכנת ארוחות, או כתוספת לסלטים, ניתן להפעיל את התרסיס עם שתי לחיצות קטנות להשגת כמות שמן מדויקת.

6. מכשיר לגרידת לימונים ותפוזים 

תתפלאו, אבל גם המכשיר הזה נכנס לרשימת הטיפים לירידה במשקל שלנו. מכשיר זה הוא מכשיר המאפשר הוספת טעמים טעימים של פירות הדר לארוחות. עם יותר טעם המתקבל מלימונים ותפוזים, תוכלו להזדקק פחות לתוספות שמן, חמאה, מלח ותיבולים אחרים לשיפור הטעם כשאתם מנסים לרדת במשקל. תוכלו להכין ארוחות טעימות ולהפחית קלוריות.

7. מייבש עלים 

סלטים הם תמיד בחירה בריאה להשגת משקל בריא. מייבשי עלים הם כלי מטבח שימושי לייבוש סלטים המורכבים מעלים ירוקים, וכיף להשתמש בהם. הם שומרים על טריות העלים לזמן ארוך יותר, ומקצרים את זמן הכנת הסלט. בנוסף, עלים יבשים אינם זקוקים לכמויות גדולות של רוטב, וזוהי שיטה נוספת להפחתת קלוריות.

לסיכום, עם רשימת הטיפים לירידה במשקל שהבאנו לכם כאן, אתם יכולים להכין ארוחות טעימות ונפלאות ובנוסף להפחית את הקלוריות בכל ארוחה

שתפו:

לוח עניינים
עדיין לא הצטרפת לקבוצת הפייסבוק הפעילה?
הכנסו לקישור והגישו בקשה להצטרף, בקבוצה תמצאו דיונים וחוויות אודות כלל התרופות לירידה במשקל